Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs SMART Jastrzębie. Trzy wnioski walczą o 10 000 zł

Do konkursu SMART Jastrzębie wpłynęły 3 zgłoszenia, które pozytywnie przeszły etap oceny formalnej i selekcji.

Konkurs SMART Jastrzębie. Trzy wnioski walczą o 10 000 zł
Uczestnicy konkursu mają stworzyć aplikację dla turystów i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju

Komisja konkursowa obradowała 3 sierpnia i oceniła zgłoszenia pod kątem wykonalność technicznej i finansowej, wyjątkowości i innowacyjności założenia oraz adekwatności rozwiązań do zidentyfikowanego problemu. Teraz, zgodnie z regulaminem, uczestnicy rozpoczną prace z mentorami ze Śląskiego Funduszu Rozwoju. Każdy z konkursowiczów będzie miał do wykorzystania maksymalnie 3 godziny doradztwa.

Zgłoszone projekty to:

  • "Odkryj Jastrzębie-Zdrój", autor: Marcin Dobruk.
  • "PoznajmyMiasto.pl", zespół: Dawid Krok, Andrzej Manderla, Aleksandra Bryja i Dawid Jokiel.
  • "Jastrzębie-Zdrój", autor: Wojciech Caldzudis.

SMART Jastrzębie to konkurs na najlepsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie promocji miasta i wspierania rozwoju przemysłu czasu wolnego. Wyzwaniem dla uczestników jest stworzenie aplikacji mobilnej dla turystów i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, która zawierała będzie m.in. prezentację atrakcji i obiektów turystycznych w mieście oraz informacje o miejscach noclegowych i gastronomicznych.

Nagroda w konkursie to aż 10 000 zł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].