Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski MOSiR będzie uczył pływać

Każdy z was od września może skorzystać z nauki pływania na Krytej Pływalnia Laguna.

Jastrzębski MOSiR będzie uczył pływać
Z nauki pływania mogą skorzystać dzieci, młodzież oraz dorośli, fot. poglądowe pexels

Zapisy na naukę pływania są prowadzone od 1 sierpnia 2022 r. - numer kontaktowy 32 475 25 00 oraz 509 671 668. Zajęcia będą prowadzone od września 2022 r. w cyklu po 8 spotkań na miesiąc.

Cennik:

  • Nauka pływania dla dzieci i młodzieży (zajęcia w grupie) - karnet 180 zł (8 wejść) - jedno dziecko (plus drugie dziecko z rodzeństwa - 50% zniżki).
  • Nauka pływania dla dorosłych (zajęcia w grupie) - karnet 220 zł (8 wejść) 
  • "Aqua MOSiR" uczestniczy w programie "Rodzina 3+".
  • Karta Seniora
  • Honorujemy karty Miltisport Plus i Multisport Kids.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].