Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„Impuls dla serca”. Zmiana dat pokazów [ZAPOWIEDŹ]

Przy dwóch wiatach Żelaznego Szlaku Rowerowego pojawią się defibrylatory. Z tej okazji odbędą się pokazy właściwego użycia urządzeń. Data wydarzenia uległa właśnie zmianie.

„Impuls dla serca”. Zmiana dat pokazów [ZAPOWIEDŹ]
Na zdjęciu defibrylator

W ramach zadania przeprowadzone zostaną dwie szkoleniowo-promocyjne demonstracje dla rowerzystów i wszystkich chętnych osób:

Pokaz, który zaplanowany był na 5 sierpnia, na godzinę 10.00, na stacji Zielony Most przy Żelaznym Szlaku Rowerowym zostaje przełożony na 26 sierpnia.

Pokaz, który zaplanowany był na 10 sierpnia, na godzinę 10.00, na stacji Ruptawa przy Żelaznym Szlaku Rowerowym zostaje przełożony na 31 sierpnia.

W przypadku bardzo złej pogody, akcje szkoleniowo-promocyjne zostaną przeprowadzone w innych terminach.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].