Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Statystyka nie kłamie. Uchodźcy z Ukrainy to głównie kobiety i dzieci [INFOGRAFIKA]

Portal Nowiny.pl dotarł do szczegółowych danych rządowych o osobach, którym nadano status UKR. Statystyka uwzględnia rozmieszczenie terytorialne tej ludności, wiek oraz płeć.

Statystyka nie kłamie. Uchodźcy z Ukrainy to głównie kobiety i dzieci [INFOGRAFIKA]
Z twardych danych statystycznych wyłania się obraz statystycznego obywatela Ukrainy, który schronił się przed wojenną zawieruchą w naszym regionie. Na zdjęciu Rostislav i Anastasia. Trafili do Raciborza z Lisiczańska na wschodzie Ukrainy.

Poznajcie ich. Ukraińcy na Śląsku

Naszym stałym Czytelnikom, a także osobom, które trafiły do nas po raz pierwszy, polecamy nasz cykl publikacji Poznajcie ich. Ukraińcy na Śląsku. Przygotowaliśmy go razem z Tetianą Sytnychenko - dziennikarką z Kijowa, która przez kilka miesięcy mieszkała w Wodzisławiu Śląskim i współpracowała z Nowinami.

Nie zobaczycie w nim postaci z pierwszych stron gazet, wpływowych polityków, milionerów. Zobaczycie ludzi szczerych i prawdziwych. Którzy zasługują na to, żeby zobaczyć w nich kogoś więcej niż kolejnego Ukraińca, kolejną Ukrainkę.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].