Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przygotuj się na jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie. Startupovo już w październiku [ZAPOWIEDŹ]

Targi biznesu, ekobazar, Konferencja Gospodarcza oraz spotkania Stowarzyszenia Gmin Górniczych - to wszystko na Startupovo, które odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

Przygotuj się na jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie. Startupovo już w październiku [ZAPOWIEDŹ]
fot. poglądowe pexels

6 października w hali widowiskowo-sportowej odbędą się II Subregionalne Targi Biznesu Startupovo 2022. To jedyne takie wydarzenie w naszym okręgu zrzeszającym mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z wielu branż, a także firmy nowo powstałe o wysokim potencjale rozwojowym.

- Zeszłoroczne jastrzębskie targi zostały ciepło przyjęte przez odbiorców, dlatego też to wyjątkowe wydarzenie branżowe odbędzie się ponownie. Stworzyliśmy tym samym na mapie regionu stałe miejsce kontaktów biznesowych, prezentacji i sprzedaży produktów lub usług. Podczas targów przedsiębiorcy mają okazję nawiązać współpracę z kontrahentami, wypromować swój biznes, wprowadzić swoją firmę na całkiem nową ścieżkę rozwoju i zdobyć nowych klientów. Dlatego warto się dobrze przygotować do udziału w tym wydarzeniu, tak pod kątem współpracy B2B, jak i B2C - zachęcają organizatorzy.

Targi to jednak nie tylko okazja do prezentacji posiadanych towarów i usług, ale także szansa na wzięcie udziału w warsztatach prowadzonych przez ekspertów, jak i licznych prezentacjach poszerzających wiedzę i pozwalających na zdobycie nowych informacji na temat tego, jak rozwijać biznes, aby odnieść sukces w branży.

- W tym roku do Targów dołączy także wydarzenie dodatkowe – Konferencja Gospodarcza oraz spotkania Stowarzyszenia Gmin Górniczych, zatem dużo rozmawiać będziemy nie tylko o rozwoju biznesu, ale także transformacji subregionu - tłumaczą organizatorzy wydarzenia.

Dodatkową atrakcją będzie też poza częścią biznesową część Targowa poświęcona lokalnym rzemieślnikom oraz twórcom handmade'owym z Polski, Czech i Ukrainy – Ekobazar.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].