Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto jest kim w rybnickich strukturach PiS? Bolesław Piecha rozdaje karty

Najpierw prezes PiS Jarosław Kaczyński mianował Bolesława Piechę na pełnomocnika partii w okręgu 73, który obejmuje powiaty rybnicki i mikołowski oraz Miasto Rybnik. Teraz B. Piecha powołuje lokalnych działaczy na kolejne stanowiska.

Kto jest kim w rybnickich strukturach PiS? Bolesław Piecha rozdaje karty
Od lewej: Wojciech Piecha - pełnomocnik komitetu terenowego PiS w Rybniku, Jolanta Toczek - skarbnik PiS w okręgu rybnickim, Bolesław Piecha - pełnomocnik PiS w okręgu rybnickim, Karol SZymura - sekretarz PiS w okręgu rybnickim. Fot. Bolesław Piecha/Facebook

Karol Szymura (rybnicki radny) otrzymał powołanie na p.o. sekretarza rybnickiego okręgu PiS. Ta funkcja wiąże się z podejmowaniem działań politycznych i partyjnych oraz zarządzeniem dokumentacją partyjną w okręgu.

Jolanta Toczek będzie pełnić obowiązki skarbnika. Zakres obowiązków przypisany do tej funkcji to finanse partii w okręgu i przyjmowanie składek.

Z kolei Wojciech Piecha (senator, brat Bolesława Piechy) został pełnomocnikiem komitetu terenowego PiS w Rybniku. Będzie zajmować się działaniami partyjnymi, politycznymi, dokumentacyjnymi i finansowymi partii na terenie Miasta Rybnik.

- Są Państwo powołani na rok przed wyborami parlamentarnymi. To między innymi do was będzie należała mobilizacja okręgowych struktur PiS zwłaszcza tutaj w Rybniku, ale nie tylko. Mam nadzieję, że powiększycie państwo szeregi naszych struktur, a zwłaszcza sympatyków. Liczę na owocną współpracę

- powiedział Bolesław Piecha wręczając nominacje 27 lipca 2022 r.

Przypomnijmy, Bolesław Piecha jest pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 73., który obejmuje miasto Rybnik, powiat rybnicki oraz powiat mikołowski. Nominację z rąk prezesa Jarosława Kaczyńskiego odebrał 30 czerwca 2022 r.

- W najbliższym czasie powołam także pełnomocników terenowych na powiat rybnicki i mikołowski - zapowiada B. Piecha na Facebooku.

Ludzie

Bolesław Piecha

Polityk Prawa i Sprawiedliwości, były europoseł, poseł i senator. 

Wojciech Piecha

Senator

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wolfoo (79.124. * .99) 28.07.2022 21:56
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

stan umysłu tych z pis to taka czarna dziura

~styx (79.124. * .99) 28.07.2022 21:55
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

gonić pisiorów bo rozwalą ten kraj do konca

~wolf67 (79.124. * .99) 28.07.2022 21:54
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

to jedni z tych co doprowadzili POLSKE do biedy

~Tk (46.204. * .146) 28.07.2022 20:19
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu