Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„DC Liga Super-Pets” - fantastyczne pokazy przedpremierowe tylko w kinach Helios!

Specjalnie z myślą o wszystkich sympatykach animacji, komiksów, superbohaterów oraz zwierzaków sieć kin Helios zaplanowała wyjątkowe pokazy przedpremierowe najnowszego filmu przygodowego „DC Liga Super-Pets”.

„DC Liga Super-Pets” - fantastyczne pokazy przedpremierowe tylko w kinach Helios!

Rodzinne seanse odbędą się już podczas najbliższego weekendu (23 i 24 lipca) we wszystkich kinach Helios w dwóch godzinach: 10:00 i 12:30. Na najmłodszych widzów czekać będzie moc atrakcji, quizy i zabawy, a także filmowe nagrody!

Wszystkim dobrze znane są moce superbohaterów – czas się teraz przekonać co potrafią te zwierzaki. Tym razem to właśnie one przybędą na ratunek porwanym herosom z Ligi Sprawiedliwości, ponieważ w najnowszej animacji ze studia Warner Bros. to nie Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia czy Aquaman są na pierwszym planie, tylko właśnie zwierzaki o supermocach! Całej operacji przewodzi Superpies Krypto, który był do tej pory nierozłączny ze swym przyjacielem – Supermanem.

Mają te same moce i ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Herosi z Ligi Sprawiedliwości zostają uprowadzeni przez złowieszczą Świnkę Morską Lulu. Krypto musi przekonać naprędce niesforną grupę zwierzaków, których właścicielami są również członkowie Ligi – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Superprzygoda tego lata zawładnie ekranami kin Helios już w najbliższy weekend! Bilety na porywające, przedpremierowe seanse dostępne są w kasach kin w całej Polsce, a także na stronie: www.helios.pl/DCLigaSuper-Pets oraz w nowej aplikacji mobilnej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Tekst sponsorowany