Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

RewitalizujeMy Racibórz. Trwają prace nad nowym programem rewitalizacji Raciborza

Przedstawiciele Urzędu Miasta oraz eksperci wspierający samorząd w pracach nad programem spotykali się ostatnio z mieszkańcami podczas Dni Raciborza oraz otwarcia Bulwarów Nadodrzańskich. Odwiedzili także raciborskie szkoły, by poznać opinie i pomysły młodzieży.

RewitalizujeMy Racibórz. Trwają prace nad nowym programem rewitalizacji Raciborza

Najbliższe miesiące poświęcimy na wspólne wypracowanie projektów rewitalizacyjnych. Zgłaszający będą opisywali je za pomocą tak zwanych kart projektu (więcej informacji – proszę kliknąć). Aby wprowadzić zainteresowanych w szczegóły tego etapu i jeszcze dokładniej zdiagnozować problemy do rozwiązania, odbędą następujące warsztaty:

  •  13 lipca o godzinie 16:00 w Urzędzie Miasta Racibórz przy ul. Która Stefana Batorego 6
  • 13 lipca o godzinie 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia „Spektrum” przy ul. Szkolnej 21
  •  14 lipca o godzinie 16:00 w Filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Bielskiej 12
  • 14 lipca o godzinie 18:00 w DK Strzecha przy ul. Londzina 38

Udział otwarty. Zapraszamy!

Szczegóły na stronie internetowej www.raciborz.pl  w zakładce rewitalizacja.

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .0) 05.07.2022 16:56

Gonitwa za króliczkiem p.t. Strategia już nie wystarcza - teraz kolej na nową gonitwę p.t. Rewitalizacja.