Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnik: 30 czerwca jest ostatnim dniem, by wypełnić deklaracje CEEB

Został już tylko jeden dzień na to, by mieszkańcy wypełnili deklarację Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Wciąż jednak mogą skorzystać z konsultacji.

Rybnik: 30 czerwca jest ostatnim dniem, by wypełnić deklaracje CEEB
Zostało już bardzo mało czasu.

30 czerwca jest ostatnim dniem, w którym rybniczanie mogą wypełnić deklaracje CEEB, a jednocześnie skorzystać z konsultacji, które pomogą uporac się z formalnościami i papierową robotą. 

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera od początku trwania akcji zachęca rybniczan do wzięcia udziału w specjlanych konsultacjach, ponieważ w wielu przypadkach, papierkowa robota może zniechęcać do wypełniania wniosku:

- Niestety wielu rybniczan zostawia ten obowiązek na ostatni moment, bo albo czują niechęć do wypełniania tego typu dokumentów, albo zwyczajnie mają z tym problem – zauważa prezydent Rybnika Piotr Kuczera. – Dlatego wychodząc naprzeciw mieszkańcom, postanowiliśmy zorganizować cykl spotkań w dzielnicach, podczas których pracownicy urzędu miasta będą służyć pomocą przy wypełnianiu i składaniu deklaracji. 

Większość spotkań już za nami, jednak jeszcze dziś (30 czerwca 2022 roku), jest możliwość, by skorzystać z konsultacji:

  • Śródmieście - 30 czerwca, w godz. 14.00-17.00, Punkt Halo!Rybnik (ul. Sobieskiego 20) 

Jeżeli nie możesz pojawić się na spotkaniu, możesz uzyskać pomoc w Urzędzie Miasta w godzinach:

  • poniedziałek – środa w godz. 8.00 – 15.00;
  • czwartek: 8.00 – 17.30;
  • piątek: 8.00 – 12.30.

W tych samych godzinach czynny jest też telefon do punktu: 32 43 92 398.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].