Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studenci Architektury PWSZ projektują dla nadmorskiego Ośrodka w Pleśnej

Dzięki współpracy z Miastem Racibórz oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz przychylności władz Uczelni kolejny rocznik studentów kierunku Architektura PWSZ w Raciborzu miał możliwość realizacji praktyk w formie wyjazdowej w nadmorskiej miejscowości Pleśna. 

Studenci Architektury PWSZ projektują dla nadmorskiego Ośrodka w Pleśnej

Tym razem oprócz prac przygotowawczych przed nadchodzącym sezonem letnim, studenci spędzili na przygotowaniu koncepcji projektowych przygotowując opracowanie zagospodarowania terenów Hufca Ziemi Raciborskiej w Pleśnej na potrzeby ośrodka domków kempingowych, dostosowanych do współczesnych  standardów i oczekiwań wczasowiczów. Efekty ich pracy docenią wybierający się na urlop do Pleśnej i korzystający z wypoczynku letniego mieszkańcy Raciborza, a prace projektowe zostaną udostępnione do szerokiej dyskusji społecznej.

Chcesz dołączyć do grona studentów i zostać architektem? Wykorzystaj SZANSĘ!

Planujesz rozpocząć studia na kierunku Architektura? Pamiętaj, że warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest przystąpienie do egzaminu wstępnego już 23 czerwca 2022r. o 8:45 w budynku Instytutu Architektury PWSZ w Raciborzu przy ul. Łąkowej 31A

Szczegóły dotyczące egzaminu i kierunku znajdują się na: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/kierunki/architektura/

Tekst sponsorowany