Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

„Buzz Astral” zaprasza widzów Heliosa na pokład wyjątkowego statku!

Kto choć raz zagościł w świecie małych, ale śmiałych bohaterów Toy Story i przeżywał z nimi przygody, temu dobrze znany jest widok tego charakterystycznego skafandra… Tak to on - Buzz Astral! Uwielbiany przez widzów bohater powraca w pełnometrażowym filmie ze studia Disney/Pixar i już 17 czerwca wyląduje we wszystkich kinach sieci Helios.

„Buzz Astral” zaprasza widzów Heliosa na pokład wyjątkowego statku!

„Buzz Astral” to naszpikowany przygodami science-fiction prequel bestsellerowego, znanego widzom na całym świecie, cyklu „Toy Story”. To historia, w której widzowie poznają młodego pilota testowego i jego bohaterskie wyczyny. Buzz to niesamowity strażnik i obrońca kosmosu… Dla upamiętnienia jego heroizmu została stworzona zabawka pojawiająca się w późniejszych częściach „Toy Story”.

Najwyższy czas wyruszyć na podbój galaktyki biorąc na kolana uroczego towarzysza – kociego robota imieniem Kotex. Na czele tej fantastycznej produkcji stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser „Gdzie jest Dory?”, Angus MacLane. Za scenariusz zaś odpowiada Pete Docter trzykrotny zdobywca Oscara® za filmy „Co w duszy gra” (2020), „W głowie się nie mieści” (2015), i „Odlot” (2009). Oprawą muzyczną kosmicznej przygody zajął się sam mistrz soundtracków Michael Giacchino, zdobywca takich nagród jak Oscar, Emmy, Złoty Glob, BAFTA czy Annie.

„Na koniec świata i jeszcze dalej”! Widzowie Heliosa już niedługo poznają porywającą historię Strażnika Kosmosu w nowym filmie studia Disney i Pixar. Piątek, 17 czerwca to data startu promu kosmicznego pilotowanego przez Buzz’a Astrala! Bilety na premierowe seanse tej animacji dla całej rodziny dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/buzz oraz w nowej aplikacji mobilnej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Tekst sponsorowany