Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wiceminister Paweł Jabłoński będzie dyskutował w Raciborzu o bezpieczeństwie Polski i wojnie na Ukrainie [ZAPOWIEDŹ]

Otwarte spotkanie z wiceminister spraw zagranicznych Pawłem Jabłońskim odbędzie się 17 maja w Domu Kultury "Strzecha" w Raciborzu. Początek o 18.00.

Wiceminister Paweł Jabłoński będzie dyskutował w Raciborzu o bezpieczeństwie Polski i wojnie na Ukrainie [ZAPOWIEDŹ]
Prezydent Raciborza Dariusz Polowy i Wiceminister Spraw Zagranicznych Polski Paweł Jabłoński zapraszają na dyskusję wokół wojny na Ukrainie.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Spotkanie dotyczyć będzie aktualnej sytuacji za naszą wschodnią granicą, zaangażowaniu naszego kraju w pomoc walczącej Ukrainie oraz innych tematów powiązanych z rosyjską agresją.

  • Jak napaść Rosji na Ukrainę zmieniła wektory światowej i europejskiej polityki?
  • Co robi polska dyplomacja, by UE i NATO skutecznie pomogły Ukrainie wygrać wojnę?
  • Jak wygląda i jak zmienia się sytuacja Polski na arenie międzynarodowej w obliczu trwającego konfliktu?
  • Czy możemy czuć się bezpieczni?
  • Co jest gwarantem naszego bezpieczeństwa? Jakie są możliwe scenariusze rozwoju sytuacji?
  • Na jakie kolejne kroki jesteśmy gotowi?

- Zapraszam! To kwestie, które dotyczą nas wszystkich. Wszyscy zastanawiamy się nad tym co dalej. Postaram się powiedzieć o tym z jakimi wyzwaniami przychodzi nam się dzisiaj mierzyć. Chcąc rozprawić się z chaosem informacyjnym i świadomą dezinformacją opowiem o tym jak rzeczywiście Polska i inne kraje pomagają Ukrainie, o tym dlaczego sankcje UE są wciąż niewystarczające, a także o tym jakie są możliwości wyjścia z konfliktu. Odpowiem wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania, opierając się na mojej najlepszej wiedzy. Będzie dla mnie zaszczytem i dużą przyjemnością spotkać się z Państwem w moim rodzinnym Raciborzu - informuja wiceminister Paweł Jabłoński.

Ludzie

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lennart84 (88.156. * .19) 13.05.2022 22:11

Po odejściu Gowina z polityki mieliśmy bezpańskiego prezydenta. Widzę, że już sobie znalazł nowego pana.