Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trwa zbiórka dla Krzysztofa Kubicy z Pietraszyna, który uległ wypadkowi po zderzeniu osobówki z pociągiem. Potrzebne 100 000 zł

Za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl ogłoszono zbiórkę na rzecz Krzysztofa Kubicy, mieszkańca Pietraszyna (gm. Krzanowice), który uległ wypadkowi, na przejeździe kolejowym. - Krzysiu musi podjąć szybką rehabilitację, aby móc ponownie wrócić do sprawności fizycznej - czytamy w opisie zbiórki.

Trwa zbiórka dla Krzysztofa Kubicy z Pietraszyna, który uległ wypadkowi po zderzeniu osobówki z pociągiem. Potrzebne 100 000 zł
W chwili publikacji tego materiału zebrano 29 029 zł, choć to ciągle kropla w morzu potrzeb

Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na drodze wojewódzkiej 916 w Lekartowie, nieopodal Samborowic (gm. Pietrowice Wielkie) 16 grudnia około 3.00. - Zderzyły się pociąg towarowy i samochód osobowy marki ford. Fordem kierował 33-latek z powiatu raciborskiego. Ten mężczyzna z dosyć poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Maszynista ma 64-lat. Był trzeźwy - poinformował wówczas nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (czytaj więcej: Pociąg zmiażdżył forda na przejeździe kolejowym w Lekartowie). 

Mężczyzna, który trafił do szpitala, to mieszkaniec Pietraszyna. - Po intensywnej akcji ratowniczej wydostano go z samochodu, a właściwie jego wraku. Przewieziono do szpitala w Raciborzu, gdzie ponad 4 tygodnie był utrzymywany w śpiączce - czytamy w opisie zbiórki, której celem jest 100 tys. złotych. Środki mają zostać przeznaczone na leczenie i rehabilitację Krzysztofa. - W najbliższym czasie musi skorzystać z całej gamy rehabilitacji oraz zaopatrzyć się w niezbędne do egzystencji pomoce tj. wózek inwalidzki, łóżko ortopedyczne itd. - zaapelowano o pomoc.

W opisie zbiórki podkreślono, że mężczyzna musi podjąć szybką rehabilitację, aby móc ponownie wrócić do sprawności fizycznej. Aktualnie nie siada, ani nie porusza się samodzielnie.

Zbiórka znajduję się TUTAJ. W internecie prowadzone są również licytacje na rzecz mieszkańca gm. Krzanowice, kliknij TU.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kropka1 (46.204. * .186) 23.02.2022 16:21

Trzymaj się Krzemo! Będzie dobrze! ❤️