Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Urząd w Wodzisławiu wprowadza zmiany. Wejdziesz tylko, gdy się umówisz

W związku ze stanem epidemii do odwołania wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Bezpośrednia wizyta w ratuszu możliwa jest przede wszystkim po uprzednim umówieniu się z właściwym biurem lub wydziałem poprzez serwis e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl lub telefonicznie.

Urząd w Wodzisławiu wprowadza zmiany. Wejdziesz tylko, gdy się umówisz
Aby załatwić sprawę w urzędzie należy umówić się telefonicznie lub poprzez formularz internetowy.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Urząd w Wodzisławiu wprowadza zmiany. Wejdziesz tylko, gdy się umówisz

Chcecie skontaktować się z odpowiednią komórką organizacyjną UM i umówić się na spotkanie? Możecie zadzwonić pod jeden z numerów telefonów, zgodnie z interesującą Was tematyką. >>>

Rezerwacje elektroniczne

Wizytę we właściwym wydziale czy biurze zarezerwować można w serwisie e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl . Korzystając z serwisu e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl i umawiając się na spotkanie, możecie załatwić między innymi takie sprawy jak: potwierdzenie profilu zaufanego ePUAP, rejestracje małżeństw, urodzeń, nadanie numeru PESEL, złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego, odebranie go, udzielenie dotacji czy zezwoleń.

Jak zarezerwować wizytę elektronicznie? To bardzo proste. Aby to zrobić, wejdźcie do serwisu, wybierzcie odpowiedni rodzaj sprawy, a następnie dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "Rezerwuj" otrzymacie e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Usługa ta jest bezpłatna.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kiecowegłupki (5.188. * .179) 24.01.2022 17:18
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

W takim razie przyjmę kontrole straży miejskiej na mojej posesji tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu wizyty przez strażników na mojej skrzynce e-mail. Najbliższy wolny termin tak jak w szpitalu styczeń 2029

~PeOwiec (85.14. * .118) 24.01.2022 14:09

ale do sklepów to pierwsi lataja jeszcze bez żadnych zabezpieczń

~Zzawinkla (87.101. * .96) 24.01.2022 14:03

Urzedasy zawsze wybrną żeby wyjść na swoje.

~zdziwionydokwadratu (89.64. * .34) 24.01.2022 13:43
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Odrobinę to dziwne, bo do biedronki, lidla i innych sklepów nie musze się umawiać na termin. Może by tak tym urzędasom zafundować takie rozwiązania- zakupy na zapisy

~Jaja (188.117. * .105) 24.01.2022 13:41
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Proponuję aby umawiać się również do sklepu.