Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Urząd Gminy w Godowie wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów. "Za niedogodności przepraszamy"

Zmienia się sposób działania Urzędy Gminy w Godowie. Trudna sytuacja epidemiczna wymusza m.in. ograniczenia w dostępie do budynku. Jak mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy?

Urząd Gminy w Godowie wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów. "Za niedogodności przepraszamy"
Od 24 stycznia do odwołania, wprowadzone zostały ograniczenia w dostępnie do Urzędu Gminy w Godowie. (fot. UG w Godowie)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Od 24 stycznia 2022 r. Urząd Gminy w Godowie wprowadza ograniczenia w obsłudze mieszkańców. Ma to związek z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz ministerialnym rozporządzeniem o obowiązku pracy zdalnej w administracji publicznej.

Wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk zachęca mieszkańców do załatwiania spraw w formie telefonicznej, mailowej oraz za pośrednictwem platformy ePUAP. Wszelkiego rodzaju pisma można przesyłać do urzędu pocztą tradycyjną lub wrzucać do specjalnej skrzynki umieszczonej przy wejściu do budynku urzędu. - Sprawy, które wymagają osobistej obecności, będą załatwiane po uprzednim umówieniu terminu wizyty z poszczególnymi pracownikami. Wszelkich wpłat należy dokonywać przelewem - przekazuje wójt Adamczyk. - Za niedogodności przepraszamy - dodaje zwracając uwagę, że będą one obowiązywać do odwołania.

Lista kontaktowa do urzędu:
+48 32 47 65 065 wew. 10 - Biuro Obsługi Klienta
+48 32 47 65 100 wew. 22 - sekretariat
+48 32 47 65 065 wew. 13 - Urząd Stanu Cywilnego
e-mail - gmina@godow.pl

Koronawirus - wszystko o pandemii 3442 wiadomości, 5502 komentarze w dyskusji, 3121 zdjęć, 14 filmów
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MichalGR 24.01.2022 11:15

Ktoś mi powie za co Ci urzędnicy mają płacone?
Ale już do urzędu!