Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dyrektor OSiR o odejściu Bielińskiego: zastąpić Tomka się nie da

  • Był wicedyrektorem ośrodka sportu i odpowiadał za imprezy tu organizowane.
  • Od nowego roku działa w tej samej sferze lokalnego sportu, ale w Powiatowym Centrum Sportu.
  • Paweł Król szefujący OSiR-owi mówi, że dla miejskiej instytucji to strata nie do odrobienia.
Dyrektor OSiR o odejściu Bielińskiego: zastąpić Tomka się nie da
Tomasz Bieliński (z lewej) był zastępcą dyrektora Pawła Króla (w środku). Ten tandem już razem nie jeździ, bo wicedyrektor przeniósł się do PCS (fot. Tomasz Czech)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Wcześniej Zamkową opuściła Joanna Stanisz-Cebula, która związała się z Muzeum w Raciborzu i teraz opiekuje się SOWĄ w SP18. Po niej decyzję o rozstaniu z miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji podjął Tomasz Bieliński zastępca dyrektora. Przyjął ofertę Roberta Myśliwego dyrektora PCS i przeszedł do powiatowej placówki. Tam także odpowiada za organizację imprez sportowych.

Tomka Bielińskiego zastąpić się nie da.mp3

- Nie ukrywam, że, zastąpić pana Tomasza się nie da i mówię to z pełną świadomością. Pozdrawiam go tu serdecznie. Teraz musimy się wszyscy w ośrodku po prostu spiąć i spróbować poradzić sobie z tą sytuacją - powiedział nam Paweł Król.

 Dyrektor przydzielił część zadań po swym zastępcy innym podwładnym. - Cały czas układamy pracę na nowo - dodał P. Król.

- Tomek jednak robił dużo więcej rzeczy, ponieważ był moim zastępcą i miał też inne zadania. To dzięki jego zaangażowaniu mogłem skupić się na remoncie aquaparku, co było czasochłonne - podkreślił Król.

- Będziemy próbowali radzić sobie w obecnym składzie na chwilę obecną, zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Myślę, że będziemy reagować na bieżąco. Na teraz ekipa się nie poszerzy, powinniśmy sobie poradzić - ocenił dyrektor OSiR.

OSiR zaprasza na swoje kolejne wydarzenia jak m.in. lutowy turniej siatkonogi czy walentynkowe imprezy na kręgielni. Do kalendarza wraca też Bieg Twardziela w Oborze.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Prosto (89.171. * .51) 24.01.2022 13:53

Kocham Tomka, ale... Konopka, Fita, Borkowski, oni wszyscy byli nie do zastąpienia i świat jakoś się kręci

~Raciborzanek2 (46.134. * .143) 24.01.2022 08:20

Zawsze są powody odejść ale bez przesady że nie
do zastąpienia. Jest tyle młodych kreatywnych ludzi. Tylko dać zarabić a się znajdą. Odszedł do małej jednostki, pewnie spokojniej, gdzie znacząca część dzialalności to wynajem sal pod organizacje prowadzące zajęcia, kiedyś znanej z wysokiego poziom gimnastyki korekcyjnej zorganizowanej przez byłego dyrektora. Miasto zyskało jednak znacznie bardziej znaną w świecie sportu raciborskiego osobę Pana Kielara i to jest wartość.

~dwagole (172.241. * .3) 23.01.2022 13:53
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

zastąpić można każdego..i Polowego,i Wacławczyka i Koniecznego i Króla..i Ronin ,która jest a jakby jej nie było... więc nie przesadzajmy Panie Król... z tą niezastępowalnością. a po tym jak Pana opuścił najbliższy współpracownik to trza rachunek sumienia zrobić..może facet nie mógł ścierpieć tego iż piłkarze Unii rujnują murawę pięknego stadionu lekkoatletycznego i jeszcze do tego nie płacą na czas..