Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówka "Ekonomika" z Wodzisławia: Uczniowie IV ATE i IV TIF zatańczyli poloneza [ZDJĘCIA, WIDEO]

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim odliczyli 100 dni do matury. Ekonomiści i informatycy swoją studniówkę zorganizowali w domu przyjęć w Mszanie, na chwilę zapominając o zbliżającym się egzaminie dojrzałości. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Studniówka "Ekonomika" z Wodzisławia: Uczniowie IV ATE i IV TIF zatańczyli poloneza [ZDJĘCIA, WIDEO]
Maturzyści wodzisławskiego "Ekonomika" odliczyli dokładnie 103 dni do matury.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Studniówka "Ekonomika" z Wodzisławia: Uczniowie IV ATE i IV TIF zatańczyli poloneza [ZDJĘCIA, WIDEO]

W studniówce "Ekonomika" z Wodzisławia Śląskiego udział wzięły dwie klasy technikum - IV ATE oraz IV TIF.

- Jeszcze niedawno przekraczaliśmy próg szkoły po raz pierwszy. Dziś zostały nam 103 dni do egzaminu dojrzałości. Razem przeżyliśmy wiele. To ten moment, w którym możemy przeprosić nauczycieli za nasze przewinienia i podziękować za wspólnie spędzony czas, za uśmiech i poświęcenie - mówiły uczennice ZSE, inaugurując uroczystość. 

Polonez z przejęciem

Reprezentanci IV ATE tradycyjnie zatańczyli studniówkowego poloneza do muzyki Wojciecha Kilara z filmu ekranizacji "Pana Tadeusza". Nie zabrakło widowiskowych układów i uśmiechu na twarzach, choć wcześniej u niektórych widoczne było przejęcie tą wyjątkową chwilą. 

Życzenia nauczycieli

Po polonezie studniówkę oficjalnie otworzyła dyrektor szkoły Maria Lach, kierując do uczniów życzenia związane ze zbliżającą się maturą. - Życzymy wam przede wszystkim wszyscy dobrze zdanego egzaminu maturalnego. Jesteście uczniami wodzisławskiego "Ekonomika". Życzymy wszystkiego, co sprawi, że w przyszłości będziecie mogli realizować swoje plany - podkreśliła dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych, dziękując za zaproszenie na studniówkę w imieniu swoim oraz pozostałych nauczycieli. 

ZOBACZ POLONEZA KLAS IV ATE I IV TIF Z ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NA STUDNIÓWCE 2022:

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ojej (83.30. * .184) 22.01.2022 17:36
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Dzisiejsze dzieciaki nie potrafią się bawić ! Szkoda. Ale szkoła fajna i dyrekcja też !!

~DFF (178.43. * .171) 22.01.2022 14:01
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Rzeczywiście większość ma pogrzebowe miny. Co za czasy…

~@_@ (46.223. * .74) 22.01.2022 06:06

Nie zabrakło widowiskowych układów i uśmiechu na twarzach??? Na zdjęciach tego nie widać...