Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Duże zadymienie w restauracji postawiło służby na nogi

20 stycznia strażacy zostali wezwani do Rydułtowy do restauracji Parys, gdzie w kotłowni pojawiło się bardzo duże zadymienie.

Duże zadymienie w restauracji postawiło służby na nogi
fot. poglądowe, pexels
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Duże zadymienie w restauracji postawiło służby na nogi

Po przyjeździe zastępów na miejsce okazało się że do żadnego pożaru - na szczęście - nie doszło, a za duże zadymienie w pomieszczeniach kotłowni odpowiada cofka z pieca. Nikt nie został poszkodowany, nie odnotowano strat.

Połamane gałęzie, pożar sadzy

W ostatnim czasie strażacy z powiatu wodzisławskiego wyjeżdżali głównie do połamanych gałęzi drzew oraz do pożarów sadzy w kominach. Jedną z najpoważniejszych akcji ostatnich dni była akcja ratownicza polegająca na wydostaniu nastolatka ze studzienki kanalizacyjnej. O całej sprawie pisaliśmy tutaj O krok od tragedii. 14-latek wpadł do studzienki

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lulu (5.184. * .133) 21.01.2022 20:28
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem