Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

PK zabierze choinkę w ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych

Akcja Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu dotyczy zabudowy wielorodzinnej. Mieszkańcy domów jednorodzinnych powinni oddać choinki do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. Adamczyka (Płonia).

PK zabierze choinkę w ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych
To powszechny widok na raciborskich osiedlach. Wielu mieszkańców zdecydowało się wyrzucić choinki przed 24 stycznia. Drzewka pozostaną tam jeszcze przez góra dwa tygodnie.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

- Od 24 stycznia do 4 lutego zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów wielkogabarytowych dla domów wielorodzinnych będzie istniała możliwość wystawienia swojej choinki po świętach. Mieszkańcy mieszkający w domach jednorodzinnych mają możliwość nieodpłatnego złożenia swojego drzewka świątecznego w PSZOK-u - informuje raciborski magistrat.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Choinka (46.134. * .247) 21.01.2022 21:13

Coś tu nie gra. Dlaczego mieszkańcy domów jednorodzinnych nie mogą oddać drzewka? Wiele gospodarstw ma już piece w których nie da się spalić choinki. Akcja do poprawy!!!

~Jankazparteru (89.151. * .17) 19.01.2022 17:22

U mnie na osiedlu już po sylwestrze zabrali choinkę. A wczoraj kolejną.