Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Maciej Kopiec ostro o rybnickim szpitalu: "NEPOTYZM". Poseł grzmiał w Sejmie

Pamiętacie opisaną ostatnio historię o parze seniorów, która cudem uszła z życiem przez pożar? Ofiarom tragedii starał się pomóc poseł Maciej Kopiec, nagłaśniając sprawę w social mediach i pomagając przy zbiórce pieniędzy. Teraz poszedł o krok dalej i sprawę poruszył w Sejmie.

Maciej Kopiec ostro o rybnickim szpitalu: "NEPOTYZM". Poseł grzmiał w Sejmie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Maciej Kopiec mówił w Sejmie o rybnickim szpitalu

Jakiś czas temu nagłaśnialiśmy sytuację pary seniorów, którym spalił się dom, o czym można przeczytać tutaj.

Przypomnimy jedynie krótko, że państwo Głowaccy stracili cały swój dobytek w pożarze, przez co poseł postanowił nagłośnić sytuację, by pomóc w zbiórce pieniędzy dla pana Stefana i pani Heni. Jednak nie to było powodem, dla którego Maciej Kopiec wypowiedział się w Sejmie. Poszło o to, co zdarzyło się chwilę po pożarze. Pani Henia trafiła do szpitala z powodu obrażeń, które odniosła w pożarze. Natomiast pan Stefan nie został do niego przyjęty, mimo poparzonej twarzy. Ponadto, pan Głowacki ma problemy z sercem i założony rozrusznik, więc dla wielu osób logicznym byłoby to, by przyjąć taką osobę do szpitala, szczególnie po tym, gdy przeżyła ogromny stres i cudem uszła z życiem. Tak się jednak nie stało. Pan Stefan został dosłownie odprawiony z kwiktkiem słowami, że personel może zamówić mu taksówkę na jego koszt. 

Poseł Maciej Kopiec postanowił nie zostawiać tej sprawy bez słowa i poruszył temat podczas posiedzenia Sejmu, z którego nagranie można zobaczyć poniżej. 

Mimo widocznych śladów oparzeń, praktycznie wyrzucono go (pana Stefana) ze szpitala i "zaproponowano" zamówienie taksówki na własny koszt.
Niepokojące sygnały w tej i w wielu innych sprawach spływają ze szpitala, odkąd kieruje nim Ewa Fica - osoba z pisowskiego nadania. Jak widać, układy i nepotyzm mogą stanowić realne zagrożenie dla zdrowia. Zapraszam do obejrzenia mojego wystąpienia w tej sprawie – pisał na Facebooku

Ludzie

Maciej Kopiec

Poseł na Sejm

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MichalGR 18.01.2022 20:52

Lewica czyli śmiech na sali.

MichalGR 18.01.2022 17:14
oceniono 2 razy
-2

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem