Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Dla babci i dziadka. Akcja Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Pielęgnacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju

13.01.2022 16:50 | 0 komentarzy | AgaKa

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Pielęgnacyjny w Jastrzębiu-Zdroju z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowuje dla swoich podopiecznych drobne upominki. Na portalu Pomagam.pl uruchomiono zbiórkę na ten cel. Im więcej uda się zebrać, tym więcej uśmiechu zagości na twarzach seniorów.

Dla babci i dziadka. Akcja Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Pielęgnacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chcą obdarować seniorów

Lokalni aktywiści chcą zrobić 50 paczek, w których znajdą się ciepłe skarpety, słodkie przysmaki i owoce. Akcję można wspierać zarówno rzeczowo, jak i finansowo. Do tych, którzy chcieliby wesprzeć inicjatywę zakupami zrobionymi we własnym zakresie organizatorzy zwracają się z prośbą o dostarczenie produktów w dniu 25/26 stycznia lub zakupienie vouchera do sklepu spożywczego. Osoby zabiegane mogą wesprzeć seniorów wpłacając na Pomagam.pl.

Nad prawidłowym przebiegiem zbiorki oraz przygotowywaniem paczek czuwa Team Aktywistyczne Jastrzębie oraz koordynatorka pomysłu Estera Woźniak-Prycelas.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/babciaidziadekjz

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.