Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Kultura

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pszowie. Będzie się działo!

12.01.2022 09:30 | 0 komentarzy | NM

W tym roku finał, jak inne wydarzenia związane z WOŚP zachowane są w rockowym klimacie. 29 stycznia w Pszowskim MOKu zagra Nocny Kochanek i Batna. Szykujcie się, bo to będzie niezapomniany wieczór!

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pszowie. Będzie się działo!
Źródło: Nocny Kochanek Facebook Fot. Andrzej Wasilkiewicz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nocny Kochanek i Batna dla WOŚP w Pszowie

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się ogromnymi krokami. Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się na maksa rockowy i bardzo energiczny koncert, na który z pewnością czekają wszyscy fani mocniejszego grania. 

Już 29 stycznia w Miejskim Ośrodek Kultury w Pszowie, przy ulicy Romualda Traugutta 1, o godzinie 19:00 odbędzie się charytatywny koncert Nocnego Kochanka. Supportem będzie zespół Batna. 

O zespołach

Nocny Kochanek to zespół doskonale znany polskiej publiczności. Od lat królują na krajowej scenie muzycznej, wypełniając aż po brzegi największe kluby w całej Polsce. Inspirują się legendami klasycznego heavy-metalu, choć do swojej twórczości dodają nieco humoru. 

Jeden z ich największych hitów, "Dziewczyna z kebabem" ma ponad 7,5 miliona wyświetleń w serwisie Youtube.

Batna to nowy fenomen na rockowej scenie muzycznej. Grają od niedawna, ale już mają na swoim koncie ogromne sukcesy. Przede wszystkim udało im się zdobyć "Złotą Kosę" AntyRadia i zagrać na dużej scenie podczas Pol'and'Rocku, a to wszystko tylko w 2021 roku. 

Na koniec przypominamy, że jest to koncert w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego warto wziąć ze sobą gotówkę, by wrzucić ją do puszki. 

Bilety: www.kupbilecik.pl