Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Nowiny Wodzisławskie w rozmowie z prezydentem Wodzisławia Mieczysławem Kiecą o konflikcie i zmianach

11.01.2022 11:23 | 0 komentarzy | ska

W nowym wydaniu Nowin Wodzisławskich w szerokiej rozmowie z prezydentem Mieczysławem Kiecą poruszamy sporo ważnych dla mieszkańców tematów, w tym m.in. kwestie nowych inwestycji, kontroli pieców, zmian w budżecie miasta oraz konfliktu na linii prezydent-radni koalicji.

Nowiny Wodzisławskie w rozmowie z prezydentem Wodzisławia Mieczysławem Kiecą o konflikcie i zmianach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym numerze również sporo istotnych informacji. Przyglądamy się dwóm, zupełnie różnym spojrzeniom na cięcia budżetowe w Wodzisławiu Śląskim, a także wyliczamy, jak prezydent podzielił pieniądze dla klubów sportowych - na przekór komisji oceniającej wnioski. Ponadto piszemy o przejęciu przez Rydułtowy terenów od Spółki Restrukturyzacji Kopalń, rozmawiamy ze specjalistkami na temat postanowień noworocznych i prezentujemy nowe logo, jakim pochwaliło się miasto Pszów.

Ponadto wskazujemy, gdzie w Wodzisławiu można znaleźć małe skrzaty, a z aktorką TWU Olgą Bauerek-Akhtar rozmawiamy o jej 18 latach na teatralnych deskach. Przyglądamy się także listowi, jaki kibice Odry Wodzisław ze stowarzyszenia Nasza Odra Socios wystosowali do zarządu.

Zapraszamy do lektury!