Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piotr Mróz z Wojnowic w Kole fortuny. W piątek emisja

Piotr Mróz znów próbuje swoich sił w teleturnieju. Tym razem zdecydował się na Koło fortuny. - Dedykuję mój występ babci Teresce, która niestety od 9 stycznia ubiegłego roku czuwa nade mną z nieba - mówi Nowinom.

Piotr Mróz z Wojnowic w Kole fortuny. W piątek emisja
Piotr Mróz do zdjęcia pozuje z prowadzącymi program: Izabellą Krzan i Norbim (właśc. Norbertem Dudziukiem)

Piotr Mróz ma 21 lat i pochodzi z Wojnowic w gminie Krzanowice. Na co dzień jest studentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Jak przyznaje w rozmowie z Nowinami, udział w Kole fortuny było jego marzeniem, choć stwierdza, że do tego teleturnieju trudno się dostać. - Bo jest najwięcej chętnych - relacjonuje. Wyjawia, że wszystkich, którzy mu zawsze kibicują, pozdrowił na antenie, choć nie ma pewności, czy ten fragment zostanie wyemitowany. - Oczywiście chciałbym nadal brać udział w różnych programach telewizyjnych - wyjawia, będąc pytany, czy zamierza próbować swoich sił w kolejnych telewizyjnych produkcjach.

Odcinek z jego udziałem zostanie pokazany w TVP 2 w piątek 7 stycznia, o godzinie 16.00.

Przypomnijmy, wojnowiczanina można było już zobaczyć m.in. w programach: "Najgorszy kucharz" oraz "Gra słów. Krzyżówka". Więcej TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].