Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybniczanie dostają smsy. Jakość powietrza jest bardzo zła

 ALERT RCB dotarł do rybniczan. Jakość powietrza na dzień 14.11 jest zła. Odradza się aktywności na zewnątrz. Podobnie było dnia poprzedniego. Czy sytuacja będzie się utrzymywać do konca sezonu grzewczego? 

Rybniczanie dostają smsy. Jakość powietrza jest bardzo zła
Zdjęcie: archiwum

Rybniczanie dostają smsy. Jakość powietrza jest bardzo zła

UWAGA! Dnia 14.12 prognozowana jest zła jakość powietrza w zakresie pyłu zawieszonego. Zrezygnuj z aktywności na zewnątrz – taką wiadomość otrzymała dziś prawdopodobnie każda osoba, która posiada telefon.

Jak podają portale pogodowe, jakość powietrza w Rybniku na dzień 14.12 jest bardzo zła, podobnie jak dzień wcześniej. Jak długo będą się utrzymywać takie statystki? 

Pomiar z rybnickiego śródmieścia:

PM10 (zanieczyszczenia powietrza o średnicy 10 mikrometrów): 130%; 65 µ/m3 (mikrogram)

PM2.5 (zanieczyszczenia powietrza o średnicy 2,5 mikrometra): 232%; 58µ/m3

Na ten moment temperatura wynosi około 1 stopień. Wilgotność 98%, ciśnienie 1028 hPa. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].