Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Jastrzębskie z najlepszymi informacjami w świątecznym numerze [GAZETA ONLINE]

W grudniowym wydaniu Nowin Jastrzębskich piszemy m.in. o podwyżkach dla radnych i prezydent Anny Hetman, z którą również rozmawiamy m.in. o przyszłorocznym budżecie miasta. 

Nowiny Jastrzębskie z najlepszymi informacjami w świątecznym numerze [GAZETA ONLINE]
Grudniowe wydanie Nowin Jastrzębskich - nr 12/2021 (13)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Nowiny Jastrzębskie z najlepszymi informacjami w świątecznym numerze [GAZETA ONLINE]

Na naszych łamach również przyglądamy się protestowi mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, którzy walczą o to, aby przez ich działki nie przechodziła planowana linia wysokiego napięcia. Przybliżamy także temat sprawiedliwej transformacji regionu i spotkania sejmowej podkomisji w Jastrzębiu-Zdroju, właśnie w temacie zmian w regionach górniczych. 

Ponadto relacjonujemy ostatnie wydarzenia, m.in. Targi Biznesu STARTUPOVO 2021, wizytę Mikołaja w mieście i śląski konwent klimatyczny Climate Con. 

Przedstawiamy po raz kolejny sporą dawkę historii spod pióra Marcina Boratyna, a także wiele artykułów poradnikowych, przegląd wydarzeń kryminalnych i ciekawe materiały o tematyce związanej z lasami.

ZOBACZ GAZETĘ W WERSJI CYFROWEJ - KLIKNIJ TUTAJ>>>

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].