Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Żorskie życzą wszystkiego dobrego na święta! Co w numerze? [GAZETA ONLINE]

Nadszedł czas na świąteczne wydanie Nowin Żorskich, w którym nie tylko odwiedzamy różne miejsca wraz z Mikołajem, ale także przyglądamy się istotnym sprawom dla miasta. Na tapet wzięliśmy m.in. podwyżki dla radnych i prezydenta. 

Nowiny Żorskie życzą wszystkiego dobrego na święta! Co w numerze? [GAZETA ONLINE]
Grudniowe wydanie Nowin Żorskich - nr 12/2021 (13)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Nowiny Żorskie życzą wszystkiego dobrego na święta! Co w numerze? [GAZETA ONLINE]

Podczas listopadowej sesji rady miasta radni przyznali sobie podwyżki diet. Sprawdziliśmy, ile teraz będą otrzymywać za pracę społeczną. Podnieśli także wynagrodzenie prezydentowi miasta. 

To niejedyne kontrowersyjne tematy, jakie znalazły się w tym wydaniu. Piszemy także o podwyżce opłaty za wywóz śmieci o 10 zł na głowę miesięcznie już od stycznia, a także o planach miasta na przerobienie hali targowej przy Dąbrowskiego na lodowisko oraz budowie nowej przy Trakcie Piastowskim. 

W tym numerze również relacje z ostatnich wydarzeń w mieście, kolejna dawka historii spod pióra Marcina Wieczorka (o żorzanach w rudzim gimnazjum) oraz przegląd zdarzeń kryminalnych i porady dla emerytów i rencistów. Na naszych łamach również ciekawy wywiad z administratorem parafii Świętych Apostołów Filipa i Jakuba ks. Tomaszem Nowakiem.

Po bezpłatne papierowe wydanie Nowin Żorskich zapraszamy do naszych punktów dystrybucji:

Galeria Wiślanka, ul. Katowicka 10

Piekarnia Grzegorz Karwot, ul. Mikołowska 26

Sklep ABC, ul. Główna 85

Restauracja Pod Arkadami, ul. Dolne Przedmieście 1

Piekarnia "U Jarka", ul. Wodzisławska 132

Piekarnia Emilia Kristof, ul. Rybnicka 12

Piekarnia-Cukiernia Ziarenko, ul. Trakt Piastowski 2

Piekarnia-Cukiernia Jedynka, ul. Boryńska 19A

Sklep ABC, os. Sikorskiego 63

ZOBACZ TAKŻE GAZETĘ W WERSJI CYFROWEJ - KLIKNIJ TUTAJ>>>

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].