Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Jastrzębiu rozświetlą 10-metrową choinkę

W Mikołajki w centrum Jastrzębia-Zdroju rozbłyśnie 10-metrowa choinka. To jeden z elementów świątecznych dekoracji miasta.

W Jastrzębiu rozświetlą 10-metrową choinkę

Już za chwilę w Jastrzębiu-Zdroju będzie można poczuć świąteczną atmosferę. Wszystko za sprawą iluminacji, które rozświetlą miasto. Najważniejsza z nich - 10-metrowa choinka pojawi się na placu im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (przed kinem Centrum). Choinka zaświeci się już 6 grudnia.

- Chcemy przeżyć moment zapalenia lampek w świątecznej atmosferze, wspólnie z mieszkańcami. Dla tych, którzy przyjdą zobaczyć ten moment, przygotowaliśmy małą niespodziankę - zaprasza prezydent Anna Hetman.

Wśród pozostałych dekoracji znajdą się świetlne prezenty, choinki, dzwonki, tunel świetlny czy piernikowa chatka. Będą one rozlokowane w wielu punktach na terenie całego miasta.

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ZłotyMelon (188.147. * .53) 05.12.2021 20:23

Arteks pisze sam ze sobą. He he he
Juz mu całkiem odbiło.

~tłoczek (188.137. * .64) 05.12.2021 18:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@bellena kopiowanie fajnych pomysłów z miast, w Jastrzębiu przeważnie staje się groteską...

~Bellena (5.184. * .19) 03.12.2021 23:04
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Choinki stawia się na miejskich rynkach a nie gdzie popadnie. W Jastrzębiu nigdy nie było i nie ma świątecznej atmosfery. Trzeba za tym jechać do innych miast.