Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wtargnął na jezdnię i doprowadził do kolizji. Chwilę wcześniej pił

Okazało się, że sprawca zamieszania był "w stanie po użyciu alkoholu".

Wtargnął na jezdnię i doprowadził do kolizji. Chwilę wcześniej pił
Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym.

Do kolizji doszło na ul. 1 Maja w Pietrowicach Wielkich 2 grudnia około 15.49. - 81-letni pieszy wtargnął na jezdnię i został potrącony przez 42-latkę w mitsubishi. W wyniku tego pieszy doznał obrażeń lewej nogi i został zabrany do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa, natomiast pieszy był w stanie po użyciu alkoholu (miał mniej niż 0,5 promila alkoholu - red.). Policjanci ukarali go mandatem - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Oprócz policjantów, na miejscu interweniowali również strażacy, którzy udzielili pieszemu pierwszej pomocy, a następnie przekazali go pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyzna trafił do szpitala, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].