Wtorek, 25 stycznia 2022

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Rybnicki System Informacji Miejskiej ze srebrnym medalem KTR

29.11.2021 16:28 | 0 komentarzy | NM
Rybnicki System Informacji Miejskiej ze srebrnym medalem KTR
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybnicki System Informacji Miejskiej ze srebrnym medalem KTR

Rybnicki System Informacji Miejskiej otrzymał srebrny medal KTR 2021. To nagroda przyznawana przez Klub Twórców Reklamy. Na gali KTR i Innovation 2021 przyznano 164 nagrody w konkursie KTR, w tym 34 złote, 57 srebrnych i 73 brązowych.

SIM to miejski system oznaczeń i informacji orientacyjnych. Jest elementem miejskiej infrastruktury, ma wpływ na ergonomię i wygodę korzystania z miasta, a także jego estetykę i wizerunek. Projekt Systemu Informacji Miejskiej Rybnika to kolejny, po wdrożeniu Systemu Identyfikacji Wizualnej, etap porządkowania przestrzeni miasta.

- SIM nie był stworzony dla nagród - śmieje się Robert Cebula naczelnik Wydziału promocji - był stworzony dla miasta i dla mieszkańców, ale przyznaję, że to dla nas ogromne wyróżnienie bo to bardzo prestiżowy konkurs. Ogromne podziękowania dla Studia Otwartego, które stoi za tym projektem. Często rozmawiamy o tym, że oni mieli doskonały pomysł, spełnili nasze oczekiwania a my odwagę do realizacji - mówi naczelnik Cebula.

Konkurs Klubu Twórców Reklamy to święto kreatywności i twórczej odwagi, w której organizatorzy doceniają wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft. Nominowane prace nagradzane są brązem, srebrem, złotem oraz nagrodą Best of category. Konkurs KTR organizowany jest od 2004 roku.