Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejne wahadło na ulicy Rybnickiej w Raciborzu

Tym razem wahadłowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona na odcinku od końca mostu do ul. Drzewieckiego (rondo im. Jana Darowskiego).

Kolejne wahadło na ulicy Rybnickiej w Raciborzu
Wahadłowa organizacja ruchu na odcinku od końca mostu do ronda Darowskiego będzie obowiązywać przez miesiąc. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).

- Firma Drog-Bud sp. z o.o., generalny wykonawca przebudowy Drogi Wojewódzkiej nr 935 ul. Rybnickiej w Raciborzu informuje, iż od dnia 21 października rozpocznie się kolejny etap robót polegających na wymianie nawierzchni jezdni na odcinku od mostu na kanale Ulga do ronda. W związku z tym zostanie zamknięty dla ruchu jeden pas ruchu na odcinku od ostatniej dylatacji mostu do skrzyżowania z ul. Drzewieckiego. Wprowadzona zostanie sygnalizacja świetlna. Ruch odbywać będzie się wahadłowo. Prace potrwają do 20 listopada - czytamy w komunikacie raciborskiego magistratu.

Przypomnijmy, w dniach 21-26 października wystąpią również dodatkowe utrudnienia na odcinku DW 9935 od Pogrzebienia do Rzuchowa. Drogowcy położą tam ostatnią warstwę asfaltu. Na czas prowadzenia prac ruch na drodze zostanie całkowicie wstrzymany (wliczając w to dojazd i wyjazd z posesji w godz. 6.00 - 22.00). Więcej informacji tutaj: Utrudnienia w ruchu na drodze od Pogrzebienia do Rzuchowa.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].