środa, 27 października 2021

imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego

RSS

Do Krzanowic powraca jarmark staroci. Odbędzie się w niedzielę

14.10.2021 08:54 | 0 komentarzy | mad

Będzie to druga odsłona tego wydarzenia, które ponownie odbędzie się na miejscowym rynku.

Do Krzanowic powraca jarmark staroci. Odbędzie się w niedzielę
Tak było na pierwszej edycji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwszą odsłonę jarmarku zorganizowano 13 czerwca. Wówczas na rynku, który kilka miesięcy wcześniej przeszedł rewitalizację, odbyło się to wydarzenie. To było też pierwsze zorganizowane w tym miejscu spotkanie po wyremontowaniu tego terenu.

Andrzej Strzedulla, burmistrz Krzanowic, zapowiadał, że jeżeli impreza się sprawdzi, będzie jej powrót. Kolejna odsłona odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 października, w godzinach 7.00-14.00. - Przyjdź na jarmark. Zobacz, kup, sprzedaj wymień się. Stanowiska bezpłatne - anonsują organizatorzy. Zgłoszenia wystawców przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach pod numerem telefonu: 32 410 82 02 (wewn. 113).

Urzędnicy ponadto informują, że wydarzenie będzie generowało utrudnienia w ruchu. Zakaz parkowania na rynku w Krzanowicach będzie obowiązywał od soboty 16 października, od godz. 20.00, do niedzieli 17 października, do godz. 17.00. W niedzielę w godzinach 6.00 – 17.00 zostają wyłączone z ruchu ulice: Zawadzkiego od skrzyżowania z ul. Rynek do skrzyżowania z ul. Magdaleny oraz ulica Winna. Z kolei na odcinku ul. Morawskiej od jej skrzyżowania do ul. Kościelnej ograniczona zostanie prędkość w ruchu drogowym do 20 km/h. - Utrudnienia będą miały charakter tymczasowy. Prosimy o wyrozumiałość, zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie poleceń osób kierujących w tym czasie ruchem - dodaje Danuta Adamczyk z krzanowickiego urzędu.


Czytaj również: 

Ludzie:

Andrzej Strzedulla

Andrzej Strzedulla

Burmistrz Krzanowic.