Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jedno zdjęcie dzieli Cię od wygrania roweru. W Kuźni Raciborskiej ruszył konkurs fotograficzny

– Teraz wysyłając jedno zdjęcie, można zdobyć atrakcyjne nagrody: rower, tablet i smartwatch – zachęca Maria Wyszomierska, przewodnicząca Zarządu Osiedla Stara Kuźnia.

Jedno zdjęcie dzieli Cię od wygrania roweru. W Kuźni Raciborskiej ruszył konkurs fotograficzny
Oto zwycięska praca zeszłorocznej odsłony konkursu. Autorem zdjęcia jest Andrzej Czech (wygrał rower). Wówczas tematem konkursu była widokówka z gminy Kuźnia Raciborska. 2 miejsce zajął Tomasz Napiórkowski (tablet), a 3 miejsce Katarzyna Tomczak (smartwatch). Wtenczas na konkurs wpłynęło 65 prac.

Ruszyła III edycja konkursu fotograficznego „Lokalne piękno” - graj w zielone organizowanego przez Zarząd Osiedla Stara Kuźnia i Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

Konkurs obejmuje jedną kategorię: tereny zielone gminy Kuźnia Raciborska. Swoje zgłoszenia mogą podsyłać amatorzy i pasjonaci fotografii. Konkurs nie jest dedykowany dla profesjonalistów. – Warunkiem udziału jest wykonanie tylko jednego zdjęcia (z ręki, nie z drona – przyp. red), przesłanie pracy konkursowej i wypełnionego zgłoszenia na adres osiedlestarakuznia@gmail.com – wyjaśnia M. Wyszomierska.

Prace można nadsyłać do 28 sierpnia, zaś rozstrzygnięcie nastąpi 10 września.

Szczegóły:

Tak organizatorzy podsumowali zeszłoroczną odsłonę konkursu:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].