Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uratowali samobójcę

RADLIN Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie otrzymali informację o mężczyźnie, który próbował odebrać sobie życie w jednym z domów na terenie Radlina. Stróże prawa przybyli na miejsce jako pierwsi i miało to decydujące znaczenie dla dalszego przebiegu interwencji. Mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał, dlatego policjanci przejęli czynności ratunkowe prowadzone wcześniej przez sąsiadów. Takie działania, jak stwierdzili ratownicy, uratowały mężczyźnie życie.

Uratowali samobójcę

Do zdarzenia doszło w jednym z domów w Radlinie. 48-letni mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. Mężczyznę zauważyła jego żona, która powiadomiła sąsiadów i służby ratunkowe. Z telefonicznego zgłoszenia kobiety, które przyjął dyspozytor wynikało, że mężczyzna jest przytomny i oddycha. Jako pierwsi na miejsce przybyli sierż. Łukasz Skibski oraz sierż. Jakub Sojka z Komisariatu Policji w Radlinie, którzy widząc nieprzytomnego i nieoddychającego mężczyznę, przejęli akcję ratunkową od sąsiadów i prowadzili resuscytację do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Całe zdarzenie trwało kilkadziesiąt minut. Jak stwierdzili ratownicy, bez pomocy sąsiadów oraz policjantów mężczyzna nie miałby szans na przeżycie. Zespół ratownictwa medycznego, który przybył na miejsce, ocenił stan poszkodowanego, jako ciężki. Mężczyzna z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie obecnie powraca do zdrowia pod okiem personelu medycznego.

(red.)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ojtam (188.0. * .145) 22.03.2021 22:16

geniusze i na dodatek super zarabiają a nic z siebie nie dają brak produkcji równa się brakiem wynagrodzenia statystyki to nie wszystko

~CuekawskaSaska (159.69. * .180) 13.02.2021 09:28

Ciekawe co na to powie niedoszły samobójca?

~Wosko (89.64. * .61) 12.02.2021 08:05

Ta myśl go i tak nie powstrzyma.
Tak to już niestety jest,...
Pozostawiony sam, sobie nie pomoże.
A Radlin, ma kiepskego psychologa.

~Major (87.101. * .194) 12.02.2021 06:24
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

I dalej sie musi męczyć na tym świecie. Super. Nie wstyd wam?