Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszyła zbiórka pieniędzy na budowę kościoła św. Wawrzyńca

Trwa budowa kościoła św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śląskim (Wilchwy, os. 1 maja). Parafia jest wyjątkowa, gdyż patronuje jej św. Wawrzyniec - patron miasta. Od teraz każdy może wesprzeć finansowo jej budowę.

Ruszyła zbiórka pieniędzy na budowę kościoła św. Wawrzyńca
fot. fotosteria.com.pl

Wznoszenie kościoła św. Wawrzyńca trwa. Przy jego budowie pracują mieszkańcy, zarówno ci młodsi jak i starsi. W stroju roboczym pomaga również ksiądz. Inwestycja jest bardzo kosztowna, dlatego też prace posuwają się naprzód w bardzo powolnym tempie.

Od teraz, każdy może wesprzeć budowę świątyni, wpłacając na zbiórkę dowolną kwotę. Zbiórka pieniędzy dostępna jest pod tym linkiem.

fot. fotosteria.com.pl

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jano1 (185.34. * .243) 28.12.2020 21:40
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Marcinn 28.12.2020 18:37
oceniono 5 razy
-3

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~KOMUsaPOTRZEBNIateisci (89.64. * .100) 28.12.2020 16:30
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Antysystemowiec (109.70. * .50) 28.12.2020 14:48
oceniono 6 razy
0
Zgłoś

Kolejny niepotrzebny kościół, gdzie teraz już kościoły są opustoszałe.
Zastanawiam się co kiedyś z tego powstanie - może dworzec kolejowy dla przyszłej linii szybkiej kolei jeśli kiedykolwiek powstanie?