Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chęć na wypad na plażę? Zobacz Kąpielisko Śmieszek w Żorach! [ZDJĘCIA Z DRONA]

Niedziela 12 lipca zapowiada się słonecznie z umiarkowanymi temperaturami. To świetna okazja, aby wybrać się nad wodę. Sprawdźcie, jak prezentuje się Kąpielisko Śmieszek w Żorach położone w urokliwym terenie. ZOBACZ ZDJĘCIA W GALERII!

Chęć na wypad na plażę? Zobacz Kąpielisko Śmieszek w Żorach! [ZDJĘCIA Z DRONA]
Kąpielisko położone jest nad stawem Śmieszek, który położony jest wśród leśnych ostępów. fot. Szymon Kamczyk

Chęć na wypad na plażę? Zobacz Kąpielisko Śmieszek w Żorach! [ZDJĘCIA Z DRONA]

Kąpielisko Śmieszek położone jest przy ul. Leśnej w Żorach, za Amerykańskim Parkiem Rozrywki Twinpigs. Najprościej dojechać tu od ul. Katowickiej, przejeżdżając obok Twinpigs i dalej aż do parkingu przy plaży. Na kąpielisku znajdziemy wydzieloną strefę do pływania, wydzielony brodzik dla najmłodszych, a także strefę ze sprzętem wodnym - m.in kajakami i rowerkami wodnymi. Kąpieli słonecznych zażyć można na specjalnie przygotowanej plaży, a dalej, na terenie zielonym znajdują się miejsca do grillowania i ławeczki. Jest też mała gastronomia. Nad bezpieczeństwem osób w wodzie czuwa ratownik WOPR. Teren jest administrowany przez MOSiR w Żorach. Wejście na teren kąpieliska oraz zielony teren rekreacyjny jest bezpłatne. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].