Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek na Marklowickiej. Policja kieruje ruchem

W sobotę w godzinach popołudniowych doszło do wypadku na ulicy Marklowickiej w Wodzisławiu Śląskim (na wysokości działek). Ruchem kieruje policja, na miejscu obecni są też strażacy i pogotowie ratunkowe.

Wypadek na Marklowickiej. Policja kieruje ruchem
Świadkowie mówią o dużej ilości wody spływającej po drodze, fot. Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
WódzMiasta 11.07.2020 19:52
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

dobrze że przy szrocie,dopchają to tam chociaż

~Polak (188.137. * .114) 11.07.2020 19:45
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Przecież tam po każdym deszczu jest pełno wody, dlaczego z tym nikt nic nie robi?

~Huter (95.174. * .4) 11.07.2020 19:01
oceniono 5 razy
-1
Zgłoś

Normalne! Tu wszędzie jest autostrada! Policja nie widzi nic. Co się dziwić, ze stacji benzynowej nie widać. Niech siedzą dalej i kawki od firmy.
A na dodatek, stale te same wyjaśnienia, kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków. Jakie nie dostosował? W terenie zabudowanym pędził ponad 100 km/h To jest nie dostosował?