Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drengowie zapraszają dzieci na wakacyjne warsztaty

Zajęcia są płatne. Uzyskany w ten sposób dochód zostanie przeznaczony na rozbudowę grodu.

Drengowie zapraszają dzieci na wakacyjne warsztaty

Stowarzyszenie Drengów znad Górnej Odry nie ustaje w wysiłkach na rzecz rozbudowy Raciborskiego Grodu. Najpierw udało im się przekonać samorząd do wykonania budynku bramnego. Dzięki zwycięstwie w budżecie obywatelskim powstała chata przysłupowa. Kolejny krok ma polegać na ogrodzeniu terenu palisadą. Wtedy możliwe byłoby lokowanie wewnątrz osady kolejnych atrakcji.

Najbliższą akcją, która ma przybliżyć Drengów do osiągnięcia celu, będą warsztaty letnie organizowane 13 lipca w grodzie przy Oborze. Zajęcia są adresowane do dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

- Aby zapisać się na nie wystarczy wpłacić min. 20 zł na stronie zbiórki https://pomagam.pl/drengowie – oraz wysłać zgłoszenie na maila kontakt@drengowie.pl - informuje Marek Mansz ze Stowarzyszenia Drengów.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].