Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odkoszodowanie za awarię oczyszczalni ścieków

Sprawa braku odszkodowania po awarii w oczyszczalni ścieków w kwietniu 2018 roku była poruszana w 2019 roku na listopadowej sesji Rady Miasta Racibórz.

Odkoszodowanie za awarię oczyszczalni ścieków

Prezes Raciborskich Wodociągów Michał Ziółkowski (na zdj.) poinformował podczas wspomnianej sesji, że pomimo upływu kilkunastu miesięcy od awarii oczyszczalni ścieków, spółka nie otrzymała należnego odszkodowania. Dodał również, że ubezpieczyciel zawiadomił wodociągi, że z powodu braku uzupełnienia ze strony spółki istotnych dokumentów kieruje sprawę bezterminowo ad acta.

- Nowy zarząd spółki podjął działania mające na celu ponowne uruchomienie sprawy odszkodowawczej i w rezultacie skuteczne odzyskanie pieniędzy. Z satysfakcją informujemy, że udało się uzyskać odszkodowanie za awarię w oczyszczalni ścieków z kwietnia 2018 roku w kwocie 62 tys. zł - czytamy w komunikacie UM Racibórz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].