Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na rynku w Raciborzu [LIVE, ZDJĘCIA]

TEKST AKTUALIZOWANY

Strażacy-ochotnicy pokazali jak ratować osobę zakleszczoną w samochodzie, Drengowie zabawiali przechodniów pokazami walk (kliknij TUTAJ, aby zobaczyć zdjęcia).

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na rynku w Raciborzu [LIVE, ZDJĘCIA]

Trwa 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Pomocy. Sztab raciborskiej orkiestry tradycyjnie mieści się w RCK, natomiast główne atrakcje imprezy zaplanowano na raciborskim rynku. O godz. 12.00 strażacy-ochotnicy z Markowic, Miedoni, Brzezia i Sudołu dali pokaz swoich umiejętności ratowniczych - przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych wydostali z samochodu uwięzionego wewnątrz mężczyznę. Następnie widzowie mogli zobaczyć walki średniowieczne w wykonaniu Drengów znad Górnej Odry.

Kolejne punkty programu WOŚP w Raciborzu to m.in. animacje z harcerzami, pokaz uzbrojenia Jednostki Strzeleckiej 3054, darmowa grochówka z kuchni polowej "Miś", a także koncerty zespołów Echo, Alge’aters i Juicy Pop, Zumba – Be Fit Fitness Room oraz Światełko do Nieba w wykonaniu Bractwa Ognia Spaleni (godz. 20.00).


Zobacz również:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020 36 wiadomości, 25 komentarzy w dyskusji, 968 zdjęć, 1 film

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BezSensu (89.64. * .203) 12.01.2020 22:57

Ile za ten krawat Fity dali?

~aswer (46.134. * .137) 12.01.2020 19:44
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

UWAGA Volksdeutsche !

JanNiezbędny 12.01.2020 19:31
oceniono 4 razy
-4
Zgłoś

Wspaniała akcja Jurka Owsiaka, szacunek dla tego pana . W Niemczech nie trzeba Jurka bo ludzie są mądrzejsi i potrafią rozsądnie rzadzic swoim państwem i niczego nie brakuje . W Ratibor było by lepiej