środa, 30 września 2020

imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

RSS

ePARK: Odbierz 50 zł na parkowanie w płatnej strefie

10.09.2019 10:35 | 0 komentarzy | EK

Kierowco, weź udział w promocji aplikacji ePARK i przywitaj wrzesień darmowym parkowaniem.

ePARK: Odbierz 50 zł na parkowanie w płatnej strefie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie korzystasz jeszcze z mobilnej aplikacji do płatności za parking? Pobierz ePARK jak najszybciej, opłać pierwszy bilet i wprowadź kod promocyjny, aby otrzymać darmowe doładowanie na parkowanie. Taki powakacyjny bonus od ePARK czeka na kierowców w Wodzisławiu Śląskim.

Dobry powrót po urlopowej przerwie zapowiada się dla kierowców, którzy skorzystają z aplikacji ePARK do opłacenia postoju w Strefie Płatnego Parkowania w Wodzisławiu Śląskim. Pospieszne odwożenie dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe, ostatnie szkolne zakupy, czy pilne sprawy urzędowe do załatwienia - wystarczająco dużo obowiązków jak na początek września. Nie musisz dokładać sobie jeszcze czasochłonnego rozglądania się za parkomatem ani nerwowego poszukiwania drobnych pieniędzy. Gdy parkujesz z aplikacją ePARK, początek roku szkolnego może być sprawny, prosty i z darmowym postojem w płatnej strefie.

Co zrobić, aby odebrać darmowe doładowanie?

Z promocji mogą skorzystać nowi Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację ePARK ze sklepu Google Play lub App Store (www.zaePARKuj.pl), dokonają rejestracji konta podając adres e-mail i numer rejestracyjny samochodu oraz opłacą pierwszy bilet za postój w Strefie Płatnego Parkowania.

Aby odebrać darmowe doładowanie, wystarczy wpisać w aplikacji kod promocyjny: ePARK50. Konto w aplikacji ePARK zostanie automatycznie doładowane kwotą 50 zł z przeznaczeniem na kolejne parkowanie w płatnej strefie. Warunkiem prawidłowego działania środków dodatkowych jest poprawnie zarejestrowana w aplikacji karta płatnicza. Z kodu promocyjnego można skorzystać do 17 września 2019 roku włącznie. Środki z doładowania pozostają ważne bezterminowo, do wykorzystania w wybranym przez Użytkownika momencie.

Twój sposób na wygodne parkowanie

Dołącz do grona Użytkowników aplikacji i dodaj ją do swoich ulubionych, aby na stałe zapomnieć o klasycznych parkomatach. To najłatwiejszy sposób na opłacenie postoju. Wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć lub przedłużyć parkowanie bez konieczności powracania do samochodu. Nie musisz dokonywać przedpłaty ani cyklicznie doładowywać konto. Po podpięciu karty płatniczej (debetowej lub kredytowej), płatność realizowana będzie automatycznie po zakończeniu parkowania.

Duży plus korzystania z ePARK, który doceni każdy, kto choć raz błędnie zaplanował czas postoju, to możliwość płacenia za parking w płatnej strefie w systemie START/STOP. Wystarczy uruchomić aplikację zaraz po wyjściu z samochodu, a po zakończeniu parkowania wyłączyć, aby zapłacić tylko za realny czas postoju. Eliminuje to problem przekroczenia czasu parkowania albo opłacania parkingu „z górką”.

Regulamin promocji dostępny jest na http://electronicparking.pl/epark50/

Tekst sponsorowany