Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent Lenk zaprasza na spotkanie raciborzan

- Wielu z Was los i życiowe decyzje skłoniły do tego, by znaleźć dla siebie nowe miejsce na ziemi. Często znaleźliście się setki, a nawet tysiące kilometrów od Raciborza. Jestem jednak przekonany, że zawsze nosiliście i nadal nosicie wdzięczną pamięć o mieście waszego dzieciństwa i młodości - pisze w otwarty zaproszeniu Mirosław Lenk, prezydent Raciborza.

Prezydent Lenk zaprasza na spotkanie raciborzan

Spotkanie raciborzan odbędzie się 10 czerwca w ramach Dni Raciborza 2017. O godz. 13.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu rozpocznie się rejestracja uczestników. Jednocześnie na zamkowym dziedzińcu będzie trwała biesiada połączona z jarmarkiem rękodzieła i żywności. Zamek Piastowski w Raciborzu będzie udostępniony bezpłatnie dla zwiedzających, w określonych godzinach, grupami, będzie można zwiedzać również Browar Zamkowy w Raciborzu (co będzie połączone z degustacją jubileuszowego piwa raciborskiego). Wieczorem na Placu Długosza koncerty zagrają zespołu Ira oraz Afromental

Miasto zmieniło się. Być może nie poznalibyście miejsc, gdzie bawiliście się z przyjaciółmi, chodziliście na spacery. Ten sam pozostaje jednak duch tego miasta i to jest również duch Waszego miejsca, do którego istnienia dołożyliście wspólną cegiełkę (...) Zapraszam Was niezależnie od tego, czy mieszkacie w naszym kraju - w Warszawie, Poznaniu czy w Katowicach, czy za granicą - w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy nawet na dalekich antypodach lub w Stanach Zjednoczonych. Chcemy zobaczyć wszystkich i ugościć tych, których tak długo nie było w domu - czytamy w zaproszeniu na imprezę autorstwa Mirosława Lenka, prezydenta Raciborza.

Więcej informacji na stronie internetowej www.raciborz.pl.

Ludzie

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].