Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OSP Samborowice blisko szczytu na mistrzostwach Polski

Drużyna MDP OSP Samborowice zajęła 4. miejsce w Ogólnopolskich Zawodów Sportowo – Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Wiśle.

W dniach 2-4 września 2016 r. w Wiśle odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach brały udział najlepsze jednostki z wszystkich województw. Druhowie z jednostki OSP Samborowice pomimo, iż byli debiutantami w zawodach tak wysokiej rangi pokazali na co ich stać, a kolejne zwycięstwa nie były przypadkiem. Długie, żmudne i ciężkie treningi przyczyniły się do zajęcia 4 miejsca z pośród 18 najlepszych drużyn w Polsce w kategorii chłopców. Jak zawsze niezawodni byli kibice jednostki, którzy licznie przybyli na zawody i z całych sił dopingowali młodych adeptów pożarnictwa.

Skład zwycięskiej drużyny: Solich Kamila, Martinus Alicja, Kocjan Paweł, Aleksiejew Sebastian, Komorek Patryk, Mrowiec Arkadiusz, Solich Patryk, Herber Damian Knura Dawid Janik Robert.
Opiekun drużyny: Roman Pośpiech, Marek Martinus


Oprócz opiekunów drużyna mogła liczyć również na wsparcie wielu druhów, którzy brali udział w treningach i przekazywali cenne wskazówki, pomagali w organizacji treningów oraz na których wsparcie mogli liczyć druhowie w każdym, a przede wszystkim trudnych momentach.

Więcej informacji i zdjęć na stronie OSP Samborowice

/info i foto OSP Samborowice

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].