Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prorektorzy PWSZ Racibórz. Kto chce być zastępcą Ewy Stachury?

Uczelnia podała nazwiska kandydatów na prorektorów. Mają zostać wybrani 7 maja.

Prorektorzy PWSZ Racibórz. Kto chce być zastępcą Ewy Stachury?
Od lewej: Paweł Strózik, Juliusz Kieś, Joanna Sokołowska-Moskwiak

Prorektorzy to zastępcy rektora uczelni. Na to stanowisko wybrano 16 kwietnia dr hab. inż. arch. Ewę Stachurę.

PWSZ Racibórz podał kto będzie ubiegał się o stanowiska jej zastępców.Dwie osoby rywalizują o funkcję prorektora ds. rozwoju i organizacji. To obecny prorektor dr inż. Juliusz Kieś oraz dr inż. arch. Joanna Sokołowska - Moskwiak z Instytutu Techniki i Architektury (tego, z którego pochodzi nowa pani rektor).

Jeden kandydat chce być prorektorem do spraw studenckich. Jest nim dr Paweł Strózik, który pracuje w Zakładzie Filologii Germańskiej.

Ludzie

Joanna Sokołowska - Moskwiak

Dyrektor Instytutu Architektury PWSZ Racibórz

Paweł Strózik

Rektor PWSZ Racibórz kadencji 2020-2024

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].