Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Realizowany przez gimnazjalistów z Lysek projekt "Dzisiaj Niebieska Planeta, Ale Jutro?" został doceniony

Projekt "Dzisiaj Niebieska Planeta, Ale Jutro?"(projekt programu Comenius- Partnerskie Projekty Szkół), realizowany w Gimnazjum im. majora pilota A. Tomiczka w Lyskach, w latach 2012 - 2014 przez 8 europejskich szkół (Turcja, Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy, Grecja, Węgry, Polska), został nominowany do Nagrody Jakości Międzynarodowej Współpracy na Węgrzech.

Realizowany przez gimnazjalistów z Lysek projekt "Dzisiaj Niebieska Planeta, Ale Jutro?" został doceniony

Mimo, że projekt nie zwyciężył w konkursie, to Narodowa Agencja na Węgrzech oceniła go bardzo wysoko, a jego węgierska koordynatorka Filomena Gombos została zaproszona do przedstawienia projektu podczas majowej ceremonii wręczenia nagród.

Projekt zostanie także opublikowany w węgierskiej broszurze, wydawanej przez Agencję Narodową, opisującą najlepsze jakościowo międzynarodowe projekty.

- To wspólny sukces wszystkich szkół uczestniczących w projekcie oraz wszystkich uczestników tego projektu. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu! - informuje Alicja Postawka, koordynatorka projektu z Lysek.

Katalog, będący końcowym produktem realizowanego projektu znajduje się na stronie: http://www.gimnazjumlyski.pl/download/katalog.pdf

źródło: Gimnazjum w Lyskach, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].