Hokej na lodzie
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Historyczne zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie 

Historyczne zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie w Champions Hockey League stało się faktem. We wtorkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera mimo trudnej końcówki zawodów pokonali na Jastorze norweski Frisk Asker 4:3 (2:0, 1:0, 1:3). 

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają z faworytem grupy  

W piątkowy (10.09) wieczór podopieczni Roberta Kalabera skrzyżują kije z HC Bolzano i ponownie postarają się napsuć krwi jednemu z faworytów grupy.

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powołani do kadry 

Dziesięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie zostało powołanych do reprezentacji Polski na pojedynki w ramach Turnieju o Puchar Trójmorza.

Hovorka zapewnił zwycięstwo w dogrywce 

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie dopisali na swoje konto kolejne zwycięstwo w Polskiej Lidze Hokeja. Tym razem po dogrywce z Podhalem Nowy Targ 3:2.

JKH GKS Jastrzębie do zera ograł Unię Oświęcim 

W świetnym stylu w 31. kolejce spotkań Polskiej Hokej Ligi hokeiści z Jastrzębia pokonali Unię Oświęcim 4:0. JKH GKS nadal jest liderem tabeli. 

Tyszanie mocno zrewanżowali się hokeistom z Jastrzębia 

W piątkowy wieczór w meczu na szczycie ekstraligi Polskiej Ligi Hokeja JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość mistrza Polski, który tym samym zbliżył się do podopiecznych Roberta Kalabera na dystans jednego punktu.

Jastrzębianie męczyli się ze Stoczniowcem 

Sporo krwi napsuli ekipie JKH GKS Jastrzębie hokeiści Stoczniowca Gdańsk. Ostatnia drużyna ligi walczyła z liderem jak równy z równym. Ostatecznie to lider z Jastrzębia-Zdroju wygrał 4:2 i nadal utrzymuje się na czubku tabeli. 

Pewne zwycięstwo hokeistów z Jastrzębia-Zdroju 

Osiem bramek zdobytych i jedna stracona, tak zakończyło się piątkowe spotkanie JKH GKS Jastrzębie w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Jastrzębianie nadal są liderem Polskiej Hokej Ligi. 

Porażka JKH GKS w Toruniu 

Po raz szósty jastrzębianie zjechali z tafli pokonani. W Toruniu miejscowa Energa pewnie pokonała lidera rozgrywek 4:1.

JKH GKS Jastrzębie pozostaje liderem 

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie wygrali kolejne spotkanie Polskiej Hokej Ligi i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. 

JKH GKS Jastrzębie pozyskał napastnika 

JKH GKS Jastrzębie pozyskał kolejnego zawodnika. Tym razem do drużyny trenera Roberta Kalabera dołącza napastnik z kraju aktualnych mistrzów olimpijskich i świata.

JKH GKS Jastrzębie z licencją na występy w hokejowej ekstralidze 

JKH GKS Jastrzębie uzyskał licencję na występy w hokejowej ekstralidze w sezonie 2022/2023.

Kolejny łotewski hokeista zagra w JKH GKS Jastrzębie 

Kolonia łotewskich hokeistów w JKH GKS Jastrzębie powiększa się. Kolejnym będzie mierzący 188 cm wzrostu i ważący 85 kg obrońca rodem ze stolicy Łotwy, Eduards Hugo Jansons.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód 

Zgodnie z zapowiedzią hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód po miesięcznej przerwie poświęconej na treningi "na sucho".

Trwają przygotowania do sezonu hokeistów JKH GKS Jastrzębie 

Ekipa JKH GKS Jastrzębie przez siedem wiosennych tygodni szykuje podstawy formy i wytrzymałości.

Plan sparingów JKH GKS Jastrzębie 

Drużyna JKH GKS Jastrzębie przedstawiła plan sparingów przed sezonem 2022/2023.

Kolejne wzmocnienie JKH GKS Jastrzębie 

Do drużyny trenera Roberta Kalabera dołączy kolejny ofensywny zawodnik rodem z Łotwy.

Obiecujący hokeista trafi do drużyny JKH GKS Jastrzębie 

Łotewska kolonia w JKH GKS Jastrzębie powiększyła się o kolejnego zawodnika. Do zespołu dołączył niespełna 22-letni napastnik rodem z Rygi, Antons Sinegubovs.

Filar JKH GKS Jastrzębie przedłużył kontrakt 

W przyszłym sezonie w barwach JKH GKS Jastrzębie kibice wciąż będą oglądać Dominika Pasia.

Wychowanek powrócił do drużyny JKH GKS Jastrzębie 

Do ekipy JKH GKS Jastrzębie po trzyletniej przygodzie z Zagłębiem Sosnowiec powrócił wychowanek, Jakub Blanik.

Kolejny Łotysz zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

W szeregach JKH GKS Jastrzębie w przyszłym sezonie zagra kolejny zawodnik z Łotwy. Będzie to mierzący 193 cm wzrostu i ważący 95 kg obrońca rodem z Grobiny pod Lipawą, Gvido Jansons.

Doświadczony Słowak nowym zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie 

Kolejnym nowym zawodnikiem klubu został Słowak Jozef Svec. Ten 26-letni napastnik ma na swoim koncie niemal czterysta spotkań w ekstraklasie swojej ojczyzny.

JKH GKS Jastrzębie pozyskał reprezentanta Litwy 

Nowym zawodnikiem klubu JKH GKS Jastrzębie został reprezentant Litwy Mark Kaleinikovas.

JKH GKS Jastrzębie podpisał umowę z nowym bramkarzem 

W przyszłym sezonie w szeregach JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy zagra zawodnik z Węgier. Klub podpisał roczną umowę z bramkarzem reprezentacji "Bratanków" Bence Balizsem, który za niespełna dwa tygodnie skończy 32 lata.

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów 

W najbliższy poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów.

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zagrali w reprezentacji Polski 

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski rozpoczęła Mistrzostwa Świata Dywizji 1B w Tychach od pewnego zwycięstwa z Estonią 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

JKH GKS Jastrzębie gospodarzem finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi 

Od 26 do 28 kwietnia JKH GKS Jastrzębie będzie gospodarzem wielkich finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi (CJHL) U16.

Zobacz więcej