Górnictwo
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przewodniczący ZZ "Jedność" przywrócony do pracy w JSW. "Wygraliśmy"

Jak informuje Związek Zawodowy "Jedność" Sąd Okręgowy w Katowicach odrzucił apelację Jastrzębskiej Spółki Węglowej, tym samym przywracając do pracy przewodniczącego "Jedności" Marka Sękowskiego. "Wygraliśmy" - piszą związkowcy. 

Przewodniczący ZZ "Jedność" przywrócony do pracy w JSW. "Wygraliśmy"
Marek Sękowski z ZZ "Jedność" nie kryje radości z wyroku sądu.

Przewodniczący ZZ "Jedność" przywrócony do pracy w JSW. "Wygraliśmy"

Marek Sękowski został zwolniony bezprawnie po wyborach na członka Zarządu JSW z wyboru załogi w 2019 roku. Zwolnienie to skutkowało 3,5 letnią batalią sądową o przywrócenie do pracy, jednak zawsze wierzyliśmy, że prawda musi wygrać. Dziś ta prawda świętuje swój triumf, jak rówież może być lekcją dla każdego z Was, że nie wolno się poddawać i zawsze trzeba walczyć o swoją godność i prawdę - piszą związkowcy z JSW. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].