Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

PGG wstrzymuje oględziny szkód górniczych

17.03.2020 11:06 | 0 komentarzy | ska

Z uwagi na zaistniałą sytuację zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, Polska Grupa Górnicza S.A. Oddział KWK ROW do końca marca br. , ogranicza do niezbędnego minimum obsługę spraw w zakresie szkód górniczych, poprzez wstrzymanie przeprowadzenia w terenie oględzin, przekazania i odbioru robót.

PGG wstrzymuje oględziny szkód górniczych
fot. arch.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PGG wstrzymuje oględziny szkód górniczych

- Uprasza się również o ograniczanie wizyt na kopalni wnioskujących o naprawę szkód górniczych. Wyjątek stanowią sprawy wymagające natychmiastowej reakcji w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, wystąpienia uszkodzeń w obiektach mogących grozić katastrofą budowlaną bądź wystąpienia szkód o znacznych rozmiarach - informuje PGG.

W takich sytuacjach, na poniższe numery telefonów, można do działu Szkód górniczych kopalni na poszczególnych ruchach, zgłaszać sytuacje wymagające awaryjnych napraw:

- Ruch Marcel 32 7294692 j.szwejczewski@pgg.pl

- Ruch Rydułtowy 32 7294534 t.piszczan@pgg.pl

- Ruch Chwałowice 32 7393589 s.adamczyk@pgg.pl

- Ruch Jankowice 32 7392683 t.klimek@pgg.pl

Po godzinie 14.00 oraz w dni wolne od pracy zgłoszenia o wystąpieniu w/w sytuacji wymagającej awaryjnej naprawy należy zgłaszać do dyspozytora kopalni na poszczególnych ruchach. Wzory wniosków o naprawę szkód górniczych w obiektach budowlanych, w gruntach i uprawach oraz zwrot kosztów zabezpieczeń nowo wybudowanych obiektów budowlanych, zamieszczone są na stronie internetowej www.pgg.pl w zakładce ,,Pozostała działalność” - Likwidacja szkód górniczych – wnioski do pobrania”.