Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Nordic walking z warsztatami fotograficznymi w Górkach Śląskich [ZAPOWIEDŹ]

13.10.2020 09:05 | 0 komentarzy | d

Już w najbliższą sobotę, 17 października, GCK w Nędzy zaprasza miłośników przyrody, ruchu na świeżym powietrzu oraz pasjonatów fotografii do Górek Śląskich na warsztaty fotograficzne połączone ze spacerem nordic walking. - Startujemy o godzinie 8.00 z Alei Dębowej - przekazuje GCK.

Nordic walking z warsztatami fotograficznymi w Górkach Śląskich [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
październik
17 sobota

Nordic walking z warsztatami fotograficznymi w Górkach Śląskich

Start 17.10.2020 o godz. 08:00 wstęp wolny

Prowadzącymi spotkanie będą Adam Wajner oraz Łukasz Kałuża - mieszkańcy Górek Śląskich, pasjonaci fotografii przyrodniczej i podróżniczej. Uczestnicy warsztatów podczas spaceru malowniczą aleją dębową oraz trasą miejsc pamięci po dawnej granicy polsko-niemieckiej, poznają tajniki dobrej fotografii i planowania kompozycji z zastosowaniem różnych perspektyw, a także dowiedzą się, czym jest głębia ostrości i jak świadomie ją wykorzystać.

Wydarzenie jest kolejną propozycją mieszkańców Górek Śląskich, realizowaną w ramach inicjatywy "Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Górek Śląskich i Szymocic", zgłoszoną do projektu "Przystanek Kulturalny Nędza" i dofinansowaną ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020".

Zapisy na warsztaty oraz dodatkowe informacje pod numerem: 606237183. Udział bezpłatny.

Uwaga: istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking po wcześniejszym zgłoszeniu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu spotkania w razie niepogody.

źródło: GCK Nędza