Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wymień swój stary piec na kocioł gazowy. Trwa nabór wniosków o dofinansowanie

Urząd Miasta Żory ogłasza nabór uzupełniający wniosków o dofinansowanie w ramach projektu pn. „Pozwólmy Miastu odetchnąć - wymiana urządzeń grzewczych na terenie Miasta Żory”.

Wymień swój stary piec na kocioł gazowy. Trwa nabór wniosków o dofinansowanie

Celem Projektu jest poprawa jakości powietrza poprzez wymianę/modernizację bezklasowych źródeł ciepła na paliwa stałe oraz źródeł ciepła na paliwa stałe klasy nie wyższej niż 3 według normy PN-EN 303-5:2012 w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych na terenie miasta Żory.

O udzielenie dotacji może ubiegać się osoba fizyczna będąca właścicielem/współwłaścicielem lub użytkownikiem wieczystym budynku mieszkalnego jednorodzinnego zlokalizowanego na terenie miasta Żory po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie udziału w Projekcie pn. „Pozwólmy Miastu odetchnąć - wymiana urządzeń grzewczych na terenie Miasta Żory”.

Projekt jest realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie projektu grantowego „Pozwólmy Miastu Odetchnąć – wymiana urządzeń grzewczych na terenie miasta Żory” nr UDA-RPSL.04.06.01-24-013F/21-00 z dnia 15 marca 2022 r.       

Formularz wniosku o przyznanie grantu w ramach Projektu - nabór uzupełniający dostępny jest w budynku Urzędu Miasta Żory, Rynek 9, poniżej na stronie internetowej www.zory.pl oraz w  Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.zory.pl.

Nabór wniosków trwa od 26 lipca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miasta Żory, Rynek 9, pokój 103 (wejście boczne C – od strony parkingu za Urzędem Miasta). Dodatkowe informacje można uzyskać w Zespole Zarządzania Energią, pod numerem tel. 32 43 48 138 lub mailowo: zze@um.zory.pl.

Więcej informacji tutaj

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].